75Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Sohbet Arkadaşlık Platformu SESLİKEYFİ

İnsanların sanal ortamlarda daha fazla zaman geçirdiği günümüzde arkadaşlık siteleri de ilgi görmeye başladı. Yeni arkadaşlıklar ve sohbet ortamları kurmanıza yardımcı olan bu sohbet sitelerinde yazılı , sesli ve kameralı sohbet yazılımları geliştirildi. Sitemiz sizlere bu iç kulvarda da hizmet vermektedir.

Sesli Sohbet sitemiz de Türkiye ve Avrupa da katılım sağlayan Sesli Keyfi kullanıcılar ile sınırsız ve ücretsiz sohbetin keyfine varacaksınız. Sistemden yararlanmak için herhangi bir ekxtra program kullanmanıza gerek yoktur. Sadece Bilgisayarınıza bağlı bir adet kamera ve mikrofon olması yeterlidir. SesliSohbet odalarına bağlanırken sadece bir kez olmak kaydıyla Chat Activex eklentisini kurmanız gerekmektedir. Diğer girişleriniz de gerek yoktur. Kurulumu zaten sisteme girdiğiniz an itibari ile otomatik olarak yapılmaktadır. Sizden izin alınarak yüklenen eklentiye izin vermeniz durumunda bir kaç saniye içerisinde sohbet platformuna bağlanabileceksiniz. Kesinlikle virüs vb. casus yazılımlar bulundurmaz. Tamamen güvenilir ortamda sohbet edebileceksiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra onlarca chat kanalı göreceksiniz. Tarzınıza ve zevkinize uygun format ile hazırlanmış odaya giriş yaparak sohbete başlayabilirsiniz.

Sesli Keyfi  Türkiye de yayın yapan bir sohbet sistemi sağlayıcısıdır. Sizlere tamamen ücretsiz sesli sohbet kameralı chat olanağı sunar. Sistemi ziyaret ederek daha sağlıklı bilgiye sahip olabilirsiniz. İyi sohbetler dileriz Sesli Keyfi Ailesi

Yazar :
27 Tem Cuma 17:13
133 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Popüler Yorumlar

BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0544 404 84 86
+